Cheaty do the sims 2

23. června 2008 v 13:55 | s.i.m.c.z.k.a
Takze tady sou zatiiim zakladni cheaty do the sims 2.

CTRL + SHIFT + C

Základní cheaty
Přesný zápis cheatu:Význam:
KachingPřidá 1 000 §
MotherlodePřidá 50 000 §
MoveObjects [on/off]Můžete pohybovat s objekty, u kterých to jinak není možné.
Aging [on/off]Zapne/vypne stárnutí.
StretchSkeleton [číslo]Velikost Sima (2.0 dvojitá velikost, 0.5 poloviční).
intProp maxNumOfVisitingSims [číslo]Počet Simů, které můžete pozvat na párty. Používejte v náhledu na sousedství.
boolProp snapObjectsToGrid [true/false]Objekty je možné umístit mimo ukotvenou síť.
boolprop constrainFloorElevation [true/false]Zvedne/sníží zem i s objekty nebo stavbou.
boolProp simShadows [true/false]Zapne/vypne stíny Simů.
intProp censorGridSize [0 - 8]0 = úplné odstranění cenzurních čtverečků.
8 = standardní cenzura.
POZOR - V NIGHTLIFE NEFUNKČNÍ!
boolProp displayPaths [true/false]True = uvidíte cestu, kam kráčí váš Sim.
faceBlendLimits [on/off]Při vytváření potomka v CAS neplatí dědičnost.
boolProp constrainFloorElevation [true/false]Můžete manipulovat i s obsazeným či zastavěným terénem.
Autopatch [on/off]Můžete manipulovat i s obsazeným či zastavěným terénem.
Exit
Zavře cheatovací řádek.
Další cheaty :
V hře stiskni [Ctrl]+[Shift]+[l, otevře se konzole, do které můžete psát cheaty :
expand - otevře/zavře cheatovací okno
help - vypíše všechny cheaty
help [jméno_cheatu] - vypíše informace o daném cheatu
exit - vypne cheatovací okno
(poslal Profant Karel "Profík" - profy@quick.cz)
Podrobnější popis k některým kódům :
moveObjects on/off - Vypíná půdorysné omezení při umisťování objektů v režimu nákupu a výstavby. Vypíná omezení nástroje Ruka při práci s používanými objekty nebo objekty, které za normálních okolností nelze přemísťovat. Při použití tohoto kódu může docházet k problémům s herními prvky, hledáním cest, generováním a manipulací se skrytými objekty atd. Pozor - tento kód umožňuje odstraňovat objekty, které za normálních okolností odstranit nelze, například Simíky, poštovní schránky a popelnice. Odstraníte-li tyto objekty, neexistuje způsob, jak je vrátit zpět, proto buďte opatrní !
aging -on/off - Zabraňuje stárnutí Simíků. Může dojít k narušení pečlivě nastavené herní rovnováhy a malý Pepík nikdy nevyroste, proto tento kód používejte opatrně.
autoPatch -on/off - Pomocí tohoto kódu můžete znovu zapnout zobrazování upozornění, pokud je k dispozici aktualizace hry Sims 2. Použijte příkaz Autopatch on a přejděte do prohlížeče vlastního obsahu (malé tlačítko se sněhovou vločkou na UCP v sousedství). Je-li k dispozici aktualizace, zobrazí se dotaz, zda ji chcete stáhnout.
slowMotion [hodnota] - Kód slowMotion vyžaduje jeden parametr - nastavení "pomalosti" (například slowMotion 4). Tato hodnota je v rozsahu 0 až 8, kde 0 je normální rychlost a 8 je nejpomalejší rychlost.
boolProp enablePostProcessing true/false - Umožňuje použití kódů pro dodatečné zpracování (viz níže), které jsou užitečné při vytváření filmů (viz také níže). Tento kód je možné úspěšně použít, jen pokud máte grafickou kartu podporující funkci stínování pixelů (pixel shaders). Použijete-li tyto kódy a vaše karta stínování pixelů nepodporuje, pak obrazovka s největší pravděpodobností částečně zčerná a normální zobrazení bude možné obnovit teprve vypnutím kódu enablePostProcessing. Jestliže zapnete dodatečné zpracování a filmové scény, může při přehrávání filmových scén docházet k nežádoucím grafickým efektům.
bloom [r g b x] - (rgb je barva) (x je hodnota "rozkvetení") [0.0 - 1.0]. Tento kód přidá efekt rozmazání, podobně jako při vzpomínkách hlavních hrdinů v komediálních seriálech. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.
vignette [středX středY X] (X je faktor viněty) [0.0-1.0] - Přidá efekt rozmazání z nastaveného středu. Zadáním kódu vignette 0.5 0.5 0.5 dosáhnete mírného rozmazání u okrajů obrazovky. Nastavení vignette 0.5 0.5 1.0 je maximální rozmazání okrajů. Tento kód funguje, jen pokud je nastaven kód boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.
(poslal Hurych Tomáš - HurychT@seznam.cz)
Když potřebujete vědět, co chce dítě (na záchod atd.), tak si dejte kód move_objects on. Chytněte dítě a zase ho položte, dejte režim života a měli byste tam mít dítě a jeho potřeby…
(poslal Fouma Matěj - Matt.Murdock@seznam.cz)
Pokud máte malé děti, nejlepší způsob jak se o ně starat je, že zaměstnáte vychovatelku. Není sice najkrásnější, ale ušetří vám obrovské množství času.
V The Sims 2 přibyla zajímavá možnost a to natáčet na video život svého sima a později si z videí udělat vlastní videoalbum s popisem krajiny, ve které sim žije.
(poslal Janovic Ján - janovic@post.sk)
Když se ve hře dívají na televizi děti, rychleji jim doplňují zábavu dětské pořady, teenegerům zase hudební a dospělým simsová satelitní síť. Kdybyste nechali např. děti koukat na program o vaření, tak by se jim nedoplňovala zabava tak, jako když koukají na dětské programy.
(poslal Frepko - frepko@azet.sk)
Stojací hodiny do pokoje ukazují aktuální čas ve hře !
(poslal Hořínek David - horinek.david@seznam.cz)
Chcete si postavit další dům, zeď, bazén ... v cracknuté hře ? Můžete, jediný problém je v tom, že nesmíte mít CRACK 13,3 MB (hra vám poběží i bez CD), ale ten CRACK musí být 15,0 MB (musíte mít v mechanice první CD).
(poslal Jacker Mokin - mokin@centrum.cz)
Jak rychle zbohatnout bez použití cheatů ? Budu vycházet z toho, že se neznáte s Mortimerem Gotem. Kupte si nejlevnější dalekohled a ve dne pozorujte (dalekohled muíte mít před domem). Pozorujte tak dlouho, až za vámi přijde Mortimer. On do vás strčí a už se znáte. Nyní mu zavolejte a mluvte do té doby, až ho budete mít rádi na 50. Pak ho pozvěte a zeznamte se s ním, aby se zamiloval. Pak mu nabíněte bydlení a vemte i jeho děti. Přinese asi 600 000 a pokud ho nechcete, tak se ho nějak zbavte. Počítám s tím, že bydlíte v Krasohkídkově
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama